2 kryteria inwestycyjne dla nowych mieszkań według skupów mieszkań i inwestorów

gdańskie mieszkanie ze skupu mieszkań za gotówkę

W obliczu niskich stóp procentowych, niestabilności gospodarczej i wojen handlowych inwestorzy zwracają się w stronę rynku nieruchomości. Szczególną popularnością cieszą się nowe mieszkania, które można łatwo wynająć i odsprzedać. Atrakcyjna dla inwestorów jest również możliwość wykorzystania ich w przyszłości na własne potrzeby. Oferta jest ogromna, dlatego przeprowadziliśmy badanie wśród inwestorów i osób zamożnych, aby dowiedzieć się, jakie kryteria stoją za idealnym apartamentem inwestycyjnym.

 

Całym zajściem są zainteresowane również skupy mieszkań, które zajmują się tym już od lat. Z racji nasycenia rynku nowymi handlowcami będą one odsprzedawać swoje mieszkania. Warto zainteresować się tematem skupów mieszkań za gotówkę, bo jest to bardzo opłacalne (szczególnie w Gdańsku).

 

Przedział cenowy pomiędzy 180.000€ a 350.000€ (bez kosztów)

Inwestorzy nastawieni wyłącznie na wynajem często wybierają mieszkania z jedną lub dwiema sypialniami, które mogą być wynajmowane zamożnym studentom lub osobom samotnym, i zazwyczaj ograniczają swój budżet do 290.000 EUR. Inwestorzy poszukujący bardziej wielofunkcyjnego mieszkania, jako inwestycji lub do własnego użytku (w późniejszym życiu), są zazwyczaj gotowi wydać średnio 380.000 € (bez parkingów, VAT i kosztów). Zalecamy tę taktykę, tym bardziej, że obrały ją wszystkie poważniejsze skupy mieszkań, które zaczęły wyszukiwać tanie mieszkania. Skupy mieszkań będą głównymi pośrednikami w transakcjach mieszkaniowych w tym roku, co prognozują specjaliści.

 

Reklama: skup mieszkań za gotówkę Gdańsk

Przewaga konkurencyjna w stosunku do innych wynajmujących

Dla inwestorów istotne jest, aby móc wyróżnić się z tłumu konkurencyjnych wynajmujących. Z tego względu coraz ważniejsze staje się dla nich, aby mieszkanie oferowało usługi dodatkowe, takie jak np. doręczanie paczek, które mogą wpłynąć na ostateczną decyzję najemcy na ich korzyść. Tak samo działają skupy mieszkań – poszukują one dobrych mieszkań, które mają potencjał do oferowania takich usług.

Komentarze z Facebooka
Komentarze zostały wyłączone.