Endermologia – jak długo trwa sesja, czy boli i dlaczego warto jej spróbować

lekarze endermologii

Endermologia jest nieinwazyjnym zabiegiem prowadzącym do redukcji tkanki tłuszczowej w konkretnym miejscu, najczęściej brzuchu. Z pewno szukałaś już informacji na ten temat pod hasłem: “endermologia sosnowiec”, ale nie znalazłaś niczego wartego uwagi. Żaden problem – poniższy tekst jest przepełniony wiedzą na temat zabiegu endermologicznego. Zapraszamy do lektury.

 

Endermologia – czy boli?

Endermologia jest nieinwazyjna i nie boli. Na początku możesz odczuwać dziwne uczucie, ale nie jest ono bolesne. Wiele osób uważa nawet, że masaż jest relaksujący.

 

Sesje są zawsze przeprowadzane przez w pełni wyszkolonego profesjonalistę, więc podczas zabiegu możesz się zrelaksować.

 

Endermologia jest również całkowicie nieagresywny, więc nie pozostawia widocznych siniaków ani nie wymaga długiego czasu rekonwalescencji (w przeciwieństwie do tradycyjnej liposukcji).

 

Jak długo trwa jedna sesja endermologii?

Pojedyncza sesja endermologiczna trwa około pół godziny, ale zaleca się, aby przy pierwszej próbie zarezerwować co najmniej sześć do dziesięciu sesji, aby zobaczyć najlepsze rezultaty.

 

Pierwsza sesja trwa nieco dłużej, ponieważ specjalista zapoznaje się z Tobą. Przeznacz trochę czasu na rejestrację w salonie i omówienie swoich potrzeb z lekarzem specjalistą, aby upewnić się, że uzyskasz jak najwięcej korzyści z sesji endermologii.

 

Reklama: endermologia sosnowiec

 

Endermologia – czy warto?

Endermologia jest odpowiednia dla szerokiego grona osób, od zapracowanych mam, które mają mało czasu na ćwiczenia, po osoby, które po prostu potrzebują dodatkowej pomocy w połączeniu z nową, zdrową dietą, aby zmniejszyć widoczność swojego cellulitu.

 

Zabieg oparty na masażu może być również stosowany przez osoby uprawiające sport i rehabilitację oraz osoby z problemami bólowymi tkanki łącznej.

Komentarze z Facebooka
Komentarze zostały wyłączone.