Instagram w promowaniu nieruchomości

Instagram to potężne narzędzie. Jakie narzędzia mogą pomóc w wydajniejszym zarządzaniu nieruchomością i wbudowaniu marki? Kiedy myślimy o Instagramie, niektórzy z nas mogą po prostu pomyśleć, że to aplikacja do udostępniania zdjęć, podczas gdy inni postrzegają go jako świetne narzędzie do marketingu i budowania marki.

Sprawdź: Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Wielu pośredników w handlu nieruchomościami używa Instagrama do promowania siebie, domów na rynku i okolicy, w której sprzedają. Kiedy patrzy się na Instagram wielu nieruchomości, wydaje się, że jest on trochę nudny i niezbyt interaktywny. Instagram to platforma wizualna, co oznacza, że ​​Twoje treści muszą być atrakcyjne wizualnie, ale oznacza również, że jest to łatwy sposób dla obiektów wielorodzinnych na tworzenie i rozwijanie marki. Marketing w mediach społecznościowych dla kompleksów mieszkaniowych musi być spójny i angażujący.

Utrzymuj spójny harmonogram publikowania. Najemcy pokolenia millenialsów i pokolenia Z dorastali na tej platformie i kiedy widzą stronę, która zawiera tylko kilka postów i nie była aktualizowana od miesięcy, jest to ogromna strata wizerunkowa. Publikowanie raz w tygodniu, niezależnie od tego, czy jest to funkcja artykułów, czy jako rzeczywisty post, wzmocni Twój kanał i pokaże tożsamość Twojej marki.

Istnieje nieskończona liczba pomysłów na to, jakie treści marketingowe w mediach społecznościowych można stworzyć dla intrygujących i interaktywnych kompleksów mieszkaniowych. Twoje treści mogą być skupione wokół zespołu w Twoim obiekcie. Możesz napisać historię lub film o tym, jak wygląda typowy dzień z życia kogoś z tego budynku. Możesz opublikować za kulisami zespół na miejscu, przygotowujący wydarzenie lub ustawiający dekoracje na wakacje.

Kolejnym obszarem, którego treść może dotyczyć, jest sąsiedztwo. Jest to obszar, którego brakuje w większości instagramów nieruchomości wielorodzinnych. Wyróżnij lokalną firmę i opublikuj informacje o wydarzeniach w społeczności.

Komentarze z Facebooka
Komentarze zostały wyłączone.