Makijaż permanentny brwi i microblading

kobieta w makijażu permanentnym brwi

Czy chciałabyś obudzić się z bardziej świeżym spojrzeniem i wyglądem Twoich oczu, ust lub brwi?  Wyobraź sobie, że możesz wejść pod prysznic lub na basen bez obawy o utratę makijażu! Takie możliwości zapewnia makijaż permanentny, nie tylko brwi, ale również innych części twarzy.

 

Prawdopodobnie szukałaś już informacji na ten temat pod hasłem: “makijaż permanentny brwi sosnowiec”, ale nie znalazłaś niczego, co by Cię zadowoliło. Nie musisz szukać dalej – poniższy artykuł zawiera wiele użytecznych wskazówek i pomocnej wiedzy, która pozwoli Ci się zdecydować na makijaż permanentny brwi lub jakikolwiek inny. Zapraszamy do lektury!

 

Makijaż permanentny brwi – co to jest?

Makijaż permanentny brwi to sztuka nakładania tuszu do tatuażu (pigmentu) w celu odtworzenia wyglądu makijażu. Popularne zabiegi obejmują wzmocnienie nie tylko brwi, ale również eyeliner i kolor ust.

 

Jaka jest różnica między makijażem permanentnym brwi, a makijażem półtrwałym brwi?

Makijaż permanentny brwi znany jest również jako tatuaż brwi, mikropigmentacja, makijaż półtrwały i microblading. Microblading brwi to wprowadzenie pigmentu do skóry za pomocą ręcznego narzędzia, a makijaż permanentny brwi to wprowadzenie pigmentu do skóry za pomocą igły w maszynie.

 

Makijaż permanentny brwi – jak to działa?

Podczas wstępnej konsultacji, specjalista pomoże Ci wybrać idealny kolor pigmentu, kształt i technikę, które będą pasować do Twojego typu skóry i rysów. Zostaniesz poinformowana o najlepszym stylu, który podkreśli Twoją twarz i nada jej naturalny, piękny wygląd! Po konsultacji, można rozpocząć leczenie, a następnie drugi zabieg około 6 tygodni później (w celu umożliwienia gojenia), aby dotknąć, jeśli jest to wymagane.

 

Sprawdź: makijaż permanentny brwi sosnowiec

 

Makijaż permanentny brwi – leczenie

Jednym z naszych najbardziej popularnych zabiegów są zabiegi na brwi. Jesteśmy w stanie stworzyć włoski przypominające pociągnięcia, aby uzyskać naturalnie wyglądające brwi. Pigment nada Twoim brwiom wspaniały kształt i kolor, co oznacza, że możesz porzucić kredkę do brwi.

 

Makijaż permanentny brwi – czy można go usunąć?

Jeżeli kształt, kolor lub symetria mikropigmentacji nie są najlepsze, można naprawić niechciany makijaż permanentny za pomocą korekty lub całkowicie usuwamy tusz tatuażu.

Komentarze z Facebooka
Komentarze zostały wyłączone.