Mały przedpokój, ale z klasą

Mały przedpokój w mieszkaniu stanowi nie lada kłopot. Z jednej bowiem strony właśnie w tym pomieszczeniu trzymamy wiele rzeczy (buty, płaszcze, parasolki), z drugiej chcemy by była to jednocześnie estetyczna wizytówka naszego mieszkania. Aby spełnić powyższe wymogi musimy tak zagospodarować przestrzeń, aby miała ona praktyczne, wielofunkcyjne i pojemne schowki.

Zamiast obudowywać przedpokój ciężkimi pawlaczami, nad linią szafy zróbmy po prostu półkę na której to będziemy mogli umieścić ozdobne kosze, pojemne pudełka. Odciąży to wizualnie przestrzeń, a jednocześnie zapewni nam praktyczne schowki. Jeśli chodzi o szafkę na buty to możemy ją śmiało połączyć z pufami do siedzenia, tzn. szafki powinny być w miarę niskie, a na nich należy umieścić ozdobne poduszeczki.Dzięki temu nasza mała przestrzeń stanie się wygodniejsza w użytkowaniu. Szafa w przedpokoju powinna też mieć wbudowane w swoje drzwi lustro. Powiększy ono optycznie pomieszczenie, a także nie będziemy już musieli zajmować żadnej ze ścian. Dla niektórych osób pawlacze to podstawa, lecz należy wskazać, że od tego się odchodzi. Mały przedpokój powinien być lekki oraz przestronny.

Małe pomieszczenia są głównie problemem starszego budownictwa z wielkiej płyty. Dzisiejsze trendy się zmieniły i przedpokoje oraz salony są o wiele bardziej przestrzenne. Warto więc sprawdzić Mieszkania Bydgoszcz

Komentarze z Facebooka
Komentarze zostały wyłączone.