Na czym polega zabieg Radiofrekwencji Mikroigłowej?

Radiofrekwencja mikroigłowa to nowa, nieoperacyjna procedura odmładzania skóry, stosowana na całym świecie, aby pomóc ludziom napiąć, podnieść i unieść skórę, zredukować zmarszczki, zmniejszyć pory i pozbyć się blizn potrądzikowych oraz innych przebarwień na twarzy i innych częściach ciała. Jest to procedura nieinwazyjna, powoduje minimalny dyskomfort i praktycznie nie powoduje przestojów u pacjenta. Technologia radiofrekwencji mikroigłowej leczy obszar docelowy poprzez szybką penetrację izolowanych mikroigieł bez powodowania rozległych uszkodzeń powierzchni skóry – naskórka. Te mikroigły uwalniają następnie energię lasera pod powierzchnią skóry. Po zabiegu skóra reaguje wytworzeniem nowego kolagenu i tkanki skórnej. Sprawdź: Radiofrekwencja mikroigłowa Sosnowiec

Zabieg ten jest przełomem w dziedzinie odmładzania skóry – duży efekt przy niewielkim lub zerowym okresie przestoju!

Zanim jednak zdecydujesz się na Radiofrekwencję Mikroigłową, warto dowiedzieć się więcej na temat działania tego zabiegu.

Jak działa radiofrekwencja mikroigłowa?

Radiofrekwencja mikroigłowa działa poprzez głęboką stymulację skóry, doprowadzając do większej produkcji kolagenu. Poprzez działanie mikroigieł, tworzone są maleńkie kolumny, które ułatwiają gojenie i przynoszą stymulację kolagenu. W zależności od luźności skóry i problemów pacjenta, specjalista laserowy dobierze odpowiednią głębokość penetracji mikroigieł. Głębokość mikroigieł może wahać się od 0,5 mm do 3,5 mm. Z kolei skóra w naturalny sposób reaguje wytwarzaniem nowej, bogatej w kolagen tkanki. Wytworzenie nowej tkanki bogatej w kolagen napina skórę, zmniejsza blizny, zmarszczki, rozstępy i drobne linie na skórze, poprawiając tym samym ogólną teksturę i wygląd skóry.

Komentarze z Facebooka
Komentarze zostały wyłączone.