Rodzaje zabiegów kosmetycznych twarzy i ich działanie na skórę

twarz kobiety po oczyszczaniu wodorowym

Od zaczerwienienia po suchość skóry – wiele osób walczy o to, by ich skóra twarzy wyglądała i czuła się doskonale. Dobrą wiadomością jest to, że profesjonalne zabiegi kosmetyczne na twarz mogą pomóc w poprawie stanu skóry.

 

Jednak znalezienie odpowiedniego zabiegu, który będzie odpowiedni dla Ciebie i Twojego typu skóry może być trudnym zadaniem. Aby pomóc, poniżej przedstawiamy cztery rodzaje zabiegów kosmetycznych i ich działanie dla Twojej skóry.

 

Jeśli szukałaś już wcześniej informacji na temat pojedynczych zabiegów (przykładowo: oczyszczanie wodorowe), to bardzo możliwe, że próbowałaś wpisywania w wyszukiwarkę hasła: “oczyszczanie wodorowe Sosnowiec”, jednak nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów. Nic się nie martw – poniżej znajdziesz zestawienie najbardziej popularnych zabiegów.

 

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne to rodzaj zabiegu pielęgnacyjnego stosowanego w celu poprawy wyglądu skóry rąk, szyi lub twarzy. Roztwór chemiczny jest ostrożnie nakładany na skórę. Następnie stary naskórek złuszcza się i odchodzi, pozostawiając zregenerowaną i gładszą warstwę.

 

Sprawdź: oczyszczanie wodorowe Sosnowiec

 

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to organiczny zabieg złuszczający, który usuwa zewnętrzną warstwę suchych, martwych komórek naskórka i pozostawia zdrowszą, młodszą skórę.

 

Oczyszczanie wodorowe

Zabieg oczyszczania wodorowego jest bardzo uniwersalnym zabiegiem, polegającym na wprowadzanie w głąb skóry wodoru, który neutralizuje szkodliwe rodniki i sprawia, że skóra przestaje się starzeć przez pewien czas. Oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem popularnym i bezinwazyjnym, przez co terapia wodorowa jest zalecana każdemu.

Dermaplaning

Dermaplaning to kolejny rodzaj zabiegu złuszczającego, który dokładnie usuwa wierzchnią warstwę matowych, martwych komórek skóry. Dermaplaning nie tylko sprawia, że cera staje się jaśniejsza i gładsza, ale również pozwala na lepsze wnikanie produktów do pielęgnacji skóry.

Komentarze z Facebooka
Komentarze zostały wyłączone.