Transfer tłuszczu czy botoks: Co jest dla Ciebie najlepsze?

Lekarz medycyny estetycznej - specjalista od botoksu trzymający w ręku stetoskop

Dzięki dzisiejszej zaawansowanej technologii i najnowocześniejszym procedurom niechirurgicznym, masz do wyboru całkiem sporo zabiegów kosmetycznych, które pomogą Ci odwrócić zewnętrzne oznaki starzenia, takie jak linie mimiczne i obwisła skóra.

Być może tak bardzo zainteresowałeś się tematem, że wpisywałeś w wyszukiwarkę hasło: “botoks Świecie”, ale nie zawsze można pod tą frazą znaleźć tego czego się szukało. Z tego powodu zalecam działania na własną rękę – nie każdy dermatolog będzie w staniem nam pomóc, a jednak botoks i Świecie to dwie bardzo kojarzące się rzeczowniki.

 

Co chciałabyś poprawić? Zmarszczki czy zwiotczałą skórę?

Konsultacja z wykwalifikowanym chirurgiem plastycznym (lub dermatologiem z Świecia) przed poddaniem się jakiemukolwiek zabiegowi kosmetycznemu jest dobrym pomysłem, dzięki czemu można otrzymać spersonalizowaną ocenę swoich problemów i profesjonalną rekomendację co do tego, które procedury mogą je najlepiej poprawić.

 

Dermatolog – czego chcesz się pozbyć?

Jeśli drobne linie i zmarszczki postarzają Twój wygląd, to zastrzyki z botoksu mogą być dobrym wyborem. Jeśli jednak największym problemem są obwisłe obszary skóry lub poważniejsze linie i zmarszczki, które postarzają Twój wygląd, wówczas idealnym rozwiązaniem może być transfer tłuszczu.

Reklama: botoks Świecie

 

Botoks tymczasowo paraliżuje mięśnie

Zastrzyki z botoksu różnią się od wypełniaczy skórnych lub transferów tłuszczu tym, że faktycznie zapobiegają tworzeniu się linii i zmarszczek na powierzchni skóry przez mięśnie. Zastrzyk z botoksu tymczasowo paraliżuje mięśnie, które nie kurczą się podczas marszczenia czoła, unoszenia brwi lub mrużenia oczu, dzięki czemu pomaga wygładzić drobne zmarszczki. Możesz nadal wyrażać swoje myśli jak zwykle, a rezultaty utrzymują się zazwyczaj do czterech miesięcy.

Komentarze z Facebooka
Komentarze zostały wyłączone.