Wynajem laptopów – 5 powodów, dla których powinieneś zdecydować się na Windowsa

laptop wypożyczony za pomocą wynajmu laptopów

Jeśli chodzi o wielką debatę Windows kontra MacBook, wiele można powiedzieć o eleganckim i stylowym charakterze produktów Apple. Jednakże, jeśli chodzi o funkcjonalność, koszty i wszechstronność – wynajem laptopów z systemem Windows jest znacznie lepszym wyborem. Wszystko, co można zrobić na MacBooku, można również zrobić na laptopie z systemem Windows – za ułamek ceny. Oto 5 powodów, dla których powinieneś zdecydować się na wynajem laptopów z systemem Windows zamiast MacBooków.

 

Wynajem laptopów – Oszczędność kosztów

Jeśli chodzi o wynajem laptopów, płacisz więcej za samą nazwę Apple. Nawet nasza najtańsza wersja MacBooka jest droższa niż większość laptopów z systemem Windows. Wybór laptopa z systemem Windows pozwoli Twojemu zespołowi osiągnąć cele projektu bez wiązania dodatkowych pieniędzy w budżecie.

 

Więcej opcji a wynajem laptopów

Apple jest jedyną firmą, która produkuje MacBooki, ale jest kilka firm, które produkują maszyny działające na systemie operacyjnym Windows. Jeśli chodzi o wynajem laptopów dla imprezy lub projektu, ważne jest, aby pamiętać, że MacBooki oferują znacznie mniej opcji niż Windows.

 

Chociaż MacBooki mogą być sprzedawane w kierunku kreatywnych profesjonalistów, wypożyczalnie laptopów z systemem Windows mogą również oferować moc i szybkość potrzebną do edycji zdjęć i wideo.

 

Sprawdź: wynajem laptopów

 

Wynajem laptopa do gier z systemem Windows

Nie jest tajemnicą, że gry są bezpiecznie w sferze maszyn z systemem Windows. Tylko ułamek gier na dzisiejszym rynku może być odtwarzany na komputerach Mac, a karta graficzna znajdująca się w większości komputerów Mac nie ma mocy niezbędnej do skutecznego renderowania gier. Nasze laptopy do gier z systemem Windows oferują również lepsze wsparcie dla VR niż ich odpowiedniki MacBook.

Komentarze z Facebooka
Komentarze zostały wyłączone.